Про компанію

Ви потрапили в ДТП? У темному дворі ви в'їхали в стовпчик? Невдало припаркувалися? Хулігани подряпали вам капот? На вашу машину впала гілка або град? Або ж ваш автомобіль втратив блиск? Це все можна виправити!

Якщо ви любите своє авто, бережете і доглядаєте за ним, то ви просто зобов'язані знати, що в Криму з'явилася нова унікальна технологія видалення вм'ятин без фарбування. Ця технологія максимально щадить при ремонті не тільки ваше авто, але й гроші, і час.

Всі ці роботи ви можете замовити в компанії PDR:

 

  • - вирівнювання вм'ятин без фарбування;
  • - платне навчання видаленню вм'ятин без фарбування;
  • - локальне фарбування автомобіля;
  • - полірування автомобіля;
  • - рихтування кузова автомобіля;
  • - хімчистка салону автомобіля;
  • - продаж інструментів.

Фахівці компанії PDR досконало володіють всіма секретами і тонкощами технології Paintless Dent Repair (видалення вм'ятин без фарбування) і готові впоратися з найскладнішими завданнями! За допомогою технології ремонту вм'ятин без фарбування можна вирівнювати деформації кузова, одержані механічним шляхом, а також як внаслідок погодних катаклізмів.

PDR дозволяє:

- заощадити час. На видалення дрібних вм'ятин буде потрібно близько 15-30 хвилин, великих - до 2 годин. Для порівняння: на бляшані та фарбувальні роботи звичайним способом знадобиться 1-2 дні;

- заощадити гроші. Технологія PDR вимагає менших витрат на видалення вм'ятин, ціна в середньому в два рази нижча, ніж усунення аналогічного дефекту традиційним способом;

- не переводити ваш автомобіль з категорії «нових» в розряд «битих» і «фарбованих», відповідно знижуючи його вартість.

І, нарешті, збереження первинного заводського покриття забезпечує 100% гарантію тривалого захисту металу.

Використання сучасних технологій та досвід майстрів компанії дозволяє проводити всі роботи на найвищому рівні. Якщо ви шукаєте оптимальне співвідношення якості, досвіду та вартості, то компанія PDR - це саме те, що вам потрібно.

Роботи компанії можна переглянути тут http://sto-pdr.ub.ua/photo/

 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create